TREN

Şirketimiz, ana faaliyeti olan inşaat taahhüt işleri yapmak amacıyla 1973 yılında kurulmuştur.İlk kurulduğu yıllarda SİM LTD. ŞTİ. olarak faaliyet gösteren kuruluşumuz, 1987 yılında RANTAŞ olarak yeniden yapılanmaya gitmiştir.1989-1994 tarihleri arasında faaliyet gösteren PIRIL İNŞ.LTD.ŞTİ de RANTAŞ’ ın yan kuruluşu olup daha sonra Anonim Şirkete katılmıştır.

 

1973 yılından bu yana, Üniversitelerin Fakülte Binaları, değişik sektörlere ait Fabrika İnşaatları, Büyük ve Küçük Sanayi Siteleri, Hastaneler, Bankaların Şube ve Lojman Binaları, Kuruluşların Genel Müdürlük ve Bölge Müdürlüğü İnşaatları, Turizm Yatırımlarına yönelik inşaatlar gibi hizmetleri başarı ile tamamlamış bulunan şirketimiz birçok kişi, kurum ve kuruluşla ortaklık ve işbirliği yapmış ve halen Anonim Şirket esaslarına göre faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Sektördeki ve dünyadaki yenilikleri, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek alternatif bir iş anlayışı sunan RANTAŞ, uzman kadrosu ve eğitimli çalışanlarıyla huzur ve güven esasına dayalı bir çalışma tarzı benimsemiştir.

 

Günün koşulları ve müşteri beklentileri dikkate alınarak sunulan hizmetlerde, çevrenin korunması ve iş güvenliğinin sağlanması büyük önem taşımakta,proje ve uygulama hizmetlerini yürütürken, sosyal sorumluluk ve çevrenin korunması bilinciyle hareket edilmektedir.

 

 

Bugüne kadar benimsemiş olduğu yenilikçi çizgiden ayrılmadan çalışmalarına devam eden şirketimiz, bilgi birikimi ve tecrübelerini genç kadrolara aktararak günümüzün gereklerini teknolojik ve ekonomik açıdan yerine getirmenin gururunu yaşamakta ve bugüne kadar sürdürdüğü ilke ve prensiplerini çizgisinden ayrılmadan geleceğe taşımayı hedeflemektedir.


MİSYON

Rekabet koşullarına uygun olarak kendimizi sürekli geliştirerek, insana ve teknolojiye yatırım yapmak, uzmanlığımız ve birikimlerimiz ile teknolojiyi birleştirerek müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, dünya standartlarında kaliteli hizmet sunmaktır. Şirketimizin sermaye yapısını ve kalite organizasyonunu global boyuta uygun hale getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. Deneyimli kadromuz ve ekip çalışmasına verdiğimiz önemle müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda yüksek standartlarda binalar inşa etmeyi sürdüreceğiz.

VİZYON

Sürekli gelişime ve değişime açık, modern teknoloji ve toplam kalite anlayışı içerisinde çalışmayı ilke edinmiş bir şirket olarak üstlendiğimiz işleri doğru, eksiksiz ve zamanında teslim ederek güvenilir hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti, tüm hizmetlerimizde kalitenin sürekliliği, çevrenin korunması ve iş güvenliği temel prensibimizdir.